- Authentiek domein
- Romantisch
- Trouwlocatie
Sfeervol overnachten in de Bourgogne
Domaine de Savigny ligt in de Bourgogne, in het hart van Frankrijk. Een oud jachthuis is omgetoverd tot sfeervolle groepsaccommodatie (15 personen) met daarbij een vrijstaande gîte (3-persoons vakantiehuis). Ontdek de charme van Domaine de Savigny tijdens een vakantie of een feestelijke aangelegenheid. De locatie is in z’n geheel ook te reserveren als trouwlocatie.
Overnachten bij Domaine de Savigny
In het apart gelegen, vrijstaande tuinmanshuis logeer je in een romantische, karakteristieke vakantiewoning (max. 3 personen) met grote keuken met schouw, een woonkamer met houtkachel, ruime slaapkamer en een heerlijk terras. Volop privacy gegarandeerd. Rondom de gîte ligt een prachtige tuin met boomgaard en romantische zitjes met geweldig uitzicht op het heuvelachtige landschap van de Bourgogne.
De manoir beschikt over comfortabele kamers, elk in een eigen stijl ingericht. Met een ruim tweepersoonsbed, een zithoekje en een eigen badkamer voorzien van douche, toilet en wastafel. Vanuit de ramen kijk je uit over de tuin en de groene heuvels rondom het domein. Het manoir is in zijn geheel te reserveren voor maximaal 15 personen. Als gast heb je de beschikking over alle kamers, een sfeervolle woonkamer op de begane grond, de eetkamer, complete keuken en het park met verschillende terrassen verspreid in de tuin.




Op vakantie in de Bourgogne
Tijdens je vakantie bij Domaine de Savigny is er veel te ontdekken in de prachtige groene Bourgondische omgeving, met oude historische steden en dorpjes. Of juist heerlijk relaxen met een boek en een drankje op het terras of in de tuin v. Gretha informeert je graag over de mogelijkheden voor een heerlijke vakantie in Frankrijk.



Willem en Barbara Brandhorst