Boshuis met sauna

Boshuis Bastu

Wil je hier graag overnachten?

Vraag vrijblijvend de beschikbaarheid aan.

Beschikbaarheid aanvragen
De beschikbaarheid opvragen?
Ga naar de website van dit bijzondere plekje en bekijk direct de beschikbaarheid.
Beschikbaarheid aanvragen
Ga naar de website van dit bijzondere plekje en bekijk direct de beschikbaarheid. ok
Ga naar de website

Favoriete tips rondom Winterswijk van Marja

  • Vlonderpaden en het Korenburgerveen

    De rode route van het Korenburgerveen van 4,5 kilometer lang. Vanaf het huis wandel je er direct naartoe. Het is een toffe route door veengebied en over vlonderpaden. Ook uit te breiden naar een langere route.

  • Avond uit eten?

    Reserveer een tafel bij Blend61 in Winterswijk of Welgelegen in Groenlo.

  • Tof kinderuitje

    Kom je met kinderen? Bezoek in de zomer zéker de Leemputten. Hun motto "vies worden mag" is goed gekozen. Buitenspelen en op avontuur gaan kan hier supergoed in een ontspannen sfeer. Als ouders zijnde hoef je alleen maar een drankje of hapje te bestellen en te genieten van het feit dat je kind zich hier supergoed vermaakt. Maar wees gewaarschuwd: je kinderen gaan echt vies naar huis na het spelen in het zand en water.

  • Flamingo's in het Zwillbrocker Venn

    Neem fietsen mee of huur ze (op 200 meter afstand van het huisje zijn ze te huur) en fiets naar het Zwillbrocker Venn, net over de grens in Duitsland. Tussen april en juli spot je hier met een beetje geluk wilde flamingo's (geen grap!).