- Sneeuwzeker door hoge ligging
- Ski in - ski out
Overnachten op hoogte bij Damüls/Faschina in Vorarlberg
Berg Aparts Faschina ligt hoog in de bergen van Vorarlberg, op de Faschinapas tussen het Bregenzerwald en het biosfeerpark Großes Walsertal. Het is een modern appartementengebouw dat in 2021 werd gebouwd, met een moderne uitstraling en vooral: een ligging waar je U tegen zegt. Die ligging is misschien wel het grootste pluspunt. Je overnacht hier echt midden in de bergen, met weidse uitzichten. Direct aan het ski- en wandelgebied van Damüls–Faschina, waardoor je hier het hele jaar door zo naar buiten stapt. In de winter klik je je ski’s onder en ben je weg, in de zomer loop of fiets je zo de bergen in.
Overnachten bij Berg Aparts Faschina
Het kleinschalige Berg Aparts Faschina bestaat uit zeven appartementen, geschikt voor twee tot zes personen. Ideaal dus voor als je samen op vakantie gaat, met je gezin of met een kleine groep kiest voor een actieve vakantie. De appartementen zijn strak en comfortabel ingericht, met alles wat je nodig hebt voor een ontspannen verblijf. Denk aan een volledig uitgeruste keuken, fijne zithoek en vaak een balkon of terras. De grote ramen zorgen ervoor dat je altijd zicht hebt op de bergen. Zo mooi! Start je dag met verse broodjes (die je eenvoudig bestelt), en kook ’s avonds zelf of schuif aan bij het restaurant naast de deur.
Ook praktisch zit het goed. Er is een lift, een parkeergarage en extra parkeerplekken bij het huis. In de winter is er een verwarmde ski- en skischuimte met schoenendroger. En verblijf je langer, dan is er een wasruimte met wasmachine en droger. Wat fijn is: alles ligt letterlijk binnen handbereik. Alles wat je nodig hebt ligt op loopafstand: skiliften, wandelroutes, sportwinkels en een paar restaurants in het dorpje Faschina.


In zomer en winter genieten in Vorarlberg
De ligging van Berg Aparts – Faschina is zo goed, hier geniet je in elk seizoen. Je zit midden in het skigebied Damüls–Mellau–Faschina in Vorarlberg, bekend als een van de meest sneeuwzekere gebieden van Oostenrijk. Brede pistes, skischolen, winterwandelroutes en mogelijkheden voor sneeuwschoen- en skitochten; je start vanaf je voordeur met alle winteractiviteiten. Zodra de sneeuw weg is, verandert het gebied in een paradijs voor wandelaars en mountainbikers. Panoramawandelingen, pittige bergtochten en mooie routes langs bergmeren wisselen elkaar af. Ook kabelbanen, klimparken en natuurbelevingspaden zijn in de buurt te vinden. Ook al verblijf je in een klein bergdorp, de keuze om eropuit te gaan is reuze!


Beoordelingen
Dit plekje heeft nog geen beoordelingen. Heb je dit plekje bezocht? Graag horen we van je ervaring!
Recensie toevoegen