- Eigen ontwerp
- Unieke locatie
- Duurzaam
Origineel overnachten in Drenthe
Tralaluna Tiny Houses zijn niet zomaar huisjes. Deze tiny houses in Drenthe blinken uit door originaliteit, creativiteit en duurzaamheid. Een tikkeltje eigenzinnig en zeker inspirerend. De 2-4 persoons huisjes zijn gemaakt met liefde, plezier en vakmanschap. Voel je welkom om een paar dagen te onthaasten en te genieten in een van de tiny houses in Drenthe.
Over de Tiny Houses van Tralaluna
Duurzaamheid is een van de belangrijkste peilers van de tiny houses van Tralaluna. Hergebruikte materialen vormen de basis van de huisjes. Elk vakantiehuisje is anders, vaak spontaan ontstaan tijdens het creëren en bouwen. En precies dat maakt ze zo leuk!
De Tralaluna Tiny Houses zijn stuk voor stuk sfeervolle en comfortabele huisjes, gebouwd met een mix van ecologische bouwmaterialen en hergebruikte materialen. Er is plek voor 2-4 personen, afhankelijk van het tiny house waarin je verblijft. Er zijn twee soorten huisjes: de tiny houses en de keetjes. Uiteraard hebben ze allemaal een lekker bed, alleen de tiny houses hebben vloerverwarming, een houtkachel of pelletkachel en eigen sanitair. De keetjes zijn superknus, iets meer back to basic en je maakt gebruik van het sanitair op het terrein. Zoek een plekje op een kruk aan tafel voor het raam, op de loungebank om van het uitzicht te genieten of een schommelstoel bij de houtkachel. De tiny houses zijn ecologisch geïsoleerd en het gehele jaar rond comfortabel. De aanwezige spelletjes en boeken bieden inspiratie en vermaak. Bij Tralaluna’s Tiny Houses staan ook fijne stoelen voor buiten en de vuurschaal maakt het plaatje compleet. De hangmat nodigt de sterrenliefhebber en dagdromer uit tot urenlang lanterfanten en lummelen.
Wat wordt jouw favoriete huisje? Het Pioniershuisje, Tiny Tralaluna, de Turelaar, Bosbes, Keetje,Keetje Krekel, Hubus, Kwaak, Oehoe of Silo@? Of ga je tiny house hoppen en plan je een weekje weg om ze allemaal te ervaren? De Tralaluna Tiny Houses zijn niet alleen uniek, ze staan ook op bijzondere plekjes in Drenthe, eentje in Gelderland.
Tralaluna Tiny Houses op unieke lcoaties
Wil je graag slapen en eten in de natuur, dan zit je goed bij Tiny Tralaluna, Turelaar, BosBes of Keetje. Deze staan op Natuurkampeerterrein De Voscheheugte, tegenover het mooie Mantingerzand met heide, bos, stuifzand en jeneverbessen. Ieder moment van het jaar weer een verrassende, rustgevende en inspirerende plek. Tel daarbij het leuke thee-/eethuisje en je wilt voorlopig niet naar huis!
Tips voor de Voscheheugte
- Geniet van een High Tea in volledig Engelse setting bij Tea Time in Echten of knus in het bos bij Theehuis Anserdennen.
- Vraag een fiets bij je boeking. Maak een rondje via boerderijwinkels naar het museumdorpje Orvelte.
- Ga de natuur in, die begint bij de voordeur. Of laat je begeleiden door een natuurgids of neem deel aan yoga in de natuur.
Lonkt het stoerdere outdoor leven, met evengoed een fijn bed? Bekijk dan eens de Hubus, Kwaak, en Silo@ en Oehoe op het grotere, meer wildere Natuurkampeerterrein Landgoed Mariahoeve. Aan het Pingomeer, met een eigen bootje, of iets verderop in het bos met ieder een eigen kampvuurplaats, hakbijl, hangmat en buitenkeuken.
Tips voor Landgoed Mariahoeve
- Het nabijgelegen Nije Hemelriek en Gasselterplas zijn jaarrond een bezoek waard. In de vroege ochtend waan je je in Scandinavië en geeft zwemmen een magisch effect. Een deel van het jaar kleurt het water blauw en schiet je instawaardige plaatjes.
- Proef de seizoenen bij Landhuis Rikus, waar verse ingrediënten tot culinaire hoogstandjes verworden.
- Geregeld kun je op het landgoed aanschuiven voor een gezamenlijke maaltijd, van op hout gestookte pizza tot Indian table dishes.
- Durfallen en sportievelingen worden enthousiast van klimpark Joytime, om de hoek in Grolloo. Of loop het Boomkroonpad van Staatsbosbeheer.
Solo op vakantie?
Helemaal je eigen stek, zonder andere gasten? Ook dat is mogelijk! Het Pioniershuisje staat in Frederiksoord, bij de Fruithof met zeldzame appel- en perenrassen. Frederiksoord is ook nog eens een historisch boeiende plek, onderdeel van UNESCO werelderfgoed de Koloniën van Weldadigheid.
Tips voor de Koloniën van Weldadigheid
- In Museum de Proefkolonie verneem je het verhaal van de Maatschappij van Weldadigheid en hoe de thema’s ook nu nog spelen.
- Restaurant Bij Posten bevindt zich in het oude posthuis. Geniet hier van Nordic Cuisine: ambachtelijk en seizoensgericht.
Bjj Winterswijk, de Achterhoek, biedt Keetje Krekel een geliefde stek voor een solo vakantie. Knus, basic, met een vuurtje binnen en buiten, juist daarom zo fijn. Het gastheerschap is hier voelbaar en ook terug te proeven in het ontbijt wat vanuit Gasterij Ankomm’n voor je kan worden verzorgd.
Tips voor de Achterhoek
- Geniet van een taartje van Anita of smaakvolle lunch in het gezellige Ankomm’n vol met nostalgische spulletjes.
- Nel inspireert je met haar menu’s met zero waste en 100% taste. In het weekend wordt op reservering een proeverij menu voor je neus klaargemaakt bij het Keunenhuis.
- De wandelroute van Natuurmonumenten leidt je over een vlonderpad door het vochtige hoogveen. Met wat geluk zie je de kraanvogel die hier broedt en spot je de heikikkers.
Nog een goede reden om te gaan ‘hoppen’: een ander huisje én een andere omgeving.
N.B. Ben je liever mobiel tijdens je weekendje weg of vakantie? Kijk dan eens bij de Tralaluna vintage camperbusjes.
Beoordelingen
Dit plekje heeft nog geen beoordelingen. Heb je dit plekje bezocht? Graag horen we van je ervaring!
Recensie toevoegen