Guur & gezellig
Huisjes voor de herfst

Wanneer eind augustus de eerste nevel zich ’s ochtends over de velden verspreidt, dan maakt mijn hart een sprongetje. De herfst hangt in de lucht. Ik krijg spontaan zin om meer te gaan wandelen, eropuit te gaan en vooral op zoek te gaan naar een huisje waar ik ten volle van de herfst kan genieten. Omringd door verkleurende bomen, met de geur van vocht in de lucht, slierten van de Witte Wieven tussen de stammen, varens die de ochtenddauw als diamanten op hun bladeren hebben liggen. Heerlijk!
Huisje in het bos
Wanneer je op zoek bent naar een vakantiehuisje voor een weekendje weg of vakantie in de herfst, dan is een huisje in het bos waarschijnlijk een van de eerste dingen waar je aan denkt. Bomen die goudbruin en oranje kleuren, een knisperend bed van bladeren onder je voeten, de wind die door de bomen suist… In de herfst verandert het bos in een sprookjesachtige plek, perfect om je een paar dagen terug te trekken. Kies voor een van de bijzondere boshuisjes die ik voor je geselecteerd heb. Huisjes zoals Huisje onder de Bos met een hottub in de tuin, of het Schierhuus in Drenthe met een hottub, haard en serre of wat denk je van Vakantiehuis de Merel in Otterlo? Ik noem slechts een paar van mijn favorieten.
Zin om te gaan? Bekijk ook deze mooiste huisjes in het bos >.
Uitwaaien in de herfst
De kust is ook al zo’n fijne plek om te genieten van de herfst. Verlaten stranden, zilte zeelucht, de wind door je haren en het geluid van de golven… Rustgevend en verkwikkend! Helemaal tijdens een zandstorm waarin je haren alle kanten op vliegen, je het zand tussen je tanden hoort knarsen en je huid zout aanvoelt. Kies voor Zeeland, een van de Waddeneilanden, Noordwijk of een andere leuke kustplaats. Voor een echt bijzondere ervaring boek je een strandhuisje, dit is een vakantiehuisje óp het strand. Je vindt ze op verschillende plekken, laat je inspireren door ons overzicht met de mooiste strandhuisjes in Nederland.
Huisjes voor de herfst op Bijzonder Plekje
Natuurlijk zijn er nog veel meer fijne plekjes om te genieten van de herfst. Een luxe vakantiehuis met wellness om na een frisse wandeling heerlijk op te warmen, of een cabin zonder WiFi waar je helemaal loskomt van de drukte van het dagelijkse leven. Ik noemde hierboven slechts een paar van mijn favorieten en heb er veel meer voor je geselecteerd. Welk huisje ga jij boeken voor de herfst?
Kijk ook eens bij deze huisjes in de natuur >
Boek een verblijf in een bijzonder vakantiehuisje en geniet van de herfst. We delen graag de leukste huisjes voor de herfst.
Forest Cabins Beekhuizen
Velp, Gelderland
Schierhuus
Norg, Drenthe
Bosvilla hygge
Nunspeet, Gelderland
Het Bos Roept!
Slootdorp, Noord-Holland
Boshuis Vroeg
Appelscha, Friesland
BuitenBeleven
Corle, Gelderland
De Harz-Urlaubs-Alm
Clausthal-Zellerfeld, Niedersachsen
Natuurhuisjes Westerwolde
Bellingwolde, Groningen
Hut 16 bed, bos & wellness
Joppe, Gelderland
B&B De Brenschutte
Laren, Gelderland
De Weelde
Putten, Gelderland
Hofstede Welland
Noordwelle, Zeeland
LOOF
Bilzen-Hoeselt, Vlaams Gewest
Buitenhuis Bennekom
Bennekom, Gelderland
Holenberg – Home of Cabin ANNA
Schaijk, Noord-Brabant
Boshuis Denne
Bennekom, Gelderland
Gemaal Oude Rijn
Pannerden, Gelderland
De Kleine Kapel
Arnhem, Gelderland
Boshuis Nij Hildenberg
Appelscha, Friesland
Boshuisje XL
Epse, Gelderland
KLEINE BLEIBE
Montabaur, Rheinland-Pfalz
Proeftuin van Linschoten
Linschoten, Utrecht
Slapen achter de duinen
Koudekerke, Zeeland
Buitenplaats Beekhuizen
Velp, Rheden
Huisje onder de Bos
Hulshorst, Gelderland
Huis Ter Bos
Lage Vuursche
Boslodge Lifestyle Lodges
Giethmen, Overijssel
Natuurcabin
Lettele, Overijssel
Uitstek
Vledder, Drenthe
Tiny hotel The Forest
Nistelrode, Noord-Brabant
C|Bruis Klein Huis & Wijndomein
Serooskerke, Zeeland
Voscheheugte
Mantinge, Drenthe
Met de Kippen op Stok
Baexem, Limburg
Buitenhuisje Berg en Dal
Berg en Dal, Gelderland
Vakantiehuis De Merel
Otterlo, Gelderland